1097 (697) 2013-04-26 - 2013-05-09

eRATUSZ – mobilny brat RATUSZA

Zawsze pod ręką, zawsze aktualny, zawsze o Gdyni

Zawsze pod ręką, zawsze aktualny, zawsze o GdyniRATUSZ ma młodszego brata! To eRATUSZ - aplikacja na smartfony i tablety, prezentująca bieżące informacje z Gdyni. Nic, co gdyńskie nie jest nam obce! Piszemy o wszystkim - o kulturze, sporcie, dzielnicach, gospodarce, infrastrukturze. Nie dzielimy informacji na kategorie tematyczne. Ich wspólnym mianownikiem jest Gdynia. Artykuły pisane są przystępnym, żywym językiem, wzbogacone w wideo i fotorelacje. Nowe informacje pojawiają się kilka razy dziennie, także w weekendy.


Nowy plac zabaw w dzielnicy? Ciekawy koncert? Ważny mecz ligowy? Kolejne inwestycje w porcie? Sukcesy gdynian w Polsce i na świecie? Wszystko w jednym miejscu - na Twoim smartfonie lub tablecie. A to tylko wycinek tego, co można znaleźć w eRATUSZu.

O każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, trzymamy rękę na pulsie, by eRATUSZ był zawsze aktualny, zawsze ciekawy i zawsze pod ręką.eRATUSZ - aktualne informacje z Gdyni w Twoim telefonie/tablecie.


Kod QR


Pobierz bezpłatną aplikację eRATUSZ (dostępną w wersjach dla systemu Android, iOS, Windows) lub zeskanuj kod QR i odwiedź mobilną stronę: www.eratuszgdynia.pl.