1097 (697) 2013-04-26 - 2013-05-09

Gdynia poruszona po raz drugi

Poruszamy Gdynią! Kampania „Gdyńskie Poruszenie", zachęcająca mieszkańców Gdyni do spędzania aktywnie swojego wolnego czasu ma już za sobą dwa spotkania. We wtorek 23 kwietnia "poruszona" została Cisowa.
Trzeci trening "Gdyńskiego Poruszenia" odbędzie się 7 maja 2013 r. na Leszczynkach (skrzyżowanie ul. Swarzewskiej z ul. Morską).

Mieszkańcy Gdyni pod okiem trenerów mogą przyjemnie spędzić swój wolny czas oraz w sposób profesjonalny i prawidłowy technicznie wykonywać ćwiczenia. Frekwencja dopisuje, wszystkim towarzyszy uśmiech na twarzach...
Podczas Gdyńskiego Poruszenia przez kolejne miesiące namawiamy mieszkańców Gdyni, by przekonali się ile szczęścia i zadowolenia daje aktywność fizyczna. W kampanii stawiamy na ruch w każdej formie, proponujemy trzy najbardziej dostępne dla każdego aktywności: bieganie, jazdę na rowerze i maszerowanie z kijkami. Nadają się one do uprawiania praktycznie w każdym wieku i nie wymagają specjalnych przygotowań.

Gdyńskie poruszenieW trakcie zajęć, każda z grup przed rozpoczęciem treningu wykonuje rozgrzewkę by pod okiem trenera rozpocząć ćwiczenia, czerpiąc radość z ruchu. Nie od dzisiaj przecież wiemy, że sport wywołuje przypływ endorfin więc nie ma się co dziwić, że uczestnicy Gdyńskiego Poruszenia tryskają radością.


Gdyńskie poruszenie Fot. Paulina Filipowicz

W ramach kampanii przygotowany został szczegółowy harmonogram. Treningi w poszczególnych dzielnicach odbywają się co dwa tygodnie, a dodatkowo raz w miesiącu organizowane są spotkania o tematyce sportowej.


Gdyńskie poruszenie Fot. Paulina Filipowicz


fot. Paulina Filipowicz