1098 (698) 2013-05-10 - 2013-05-16

IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji

24.04.2013 r. w Zespole Szkół Ekologicznych w Gdyni odbył się IV Między- szkolny Turniej Wiedzy o Spedycji.

W turnieju wziął udział: Zespół Szkół Morskich w Gdańsku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku, Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim, Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie, Technikum Transportowe w Gdyni oraz Zespół Szkół Ekologicznych w Gdyni.

Turniej składał się z dwóch części. I część konkursu polegała na rozwiązaniu testu, który składał się z 50 pytań. II etap polegał na drużynowym rozwiązaniu zadania problemowego.

Najlepszy wynik indywidualny uzyskali: I miejsce Agnieszka Kierepka z Zespołu Szkół Ekologicznych w Gdyni, II miejsce Dominik Skopiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku, III miejsce Adam Gosik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie.
Najlepsze wyniki drużynowe: I miejsce drużyna z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie, II miejsce drużyna z Zespołu Szkół Ekologicznych w Gdyni, III miejsce drużyna z Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie.
Turniej zaszczycili swoją obecnością: Tomasz Rejek prezes zarządu Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, Pan prof. Krzysztof Ficoń i dr inż. Marcin Zięcina z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, Beata Szakuro z firmy Hellmann Worldwide Logistics.