1098 (698) 2013-05-10 - 2013-05-16

Remont Estakady Kwiatkowskiego - II etap

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 13.05.2013 r. rozpoczyna się II etap remontu przegubów na Estakadzie Kwiatkowskiego. Potrwa on do 24.06.2013 r.

Tymczasowa organizacja ruchu na czas II etapu robót zacznie obowiązywać 12.05.2013r. Organizacja ruchu będzie wprowadzana stopniowo w nocy z 11 na 12.05.2013 r.
W tym etapie robót zamknięta zostanie dla ruchu jezdnia Estakady w kierunku Obwodnicy Trójmiasta na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej. Na sąsiedniej jezdni Estakady Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.
Zamknięta zostanie łącznica zjazdowa z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej z kierunku Obłuża. Zjazd z Estakady od strony Obłuża na ul. Morską będzie odbywał się łącznicą wjazdową „pod prąd".
Dla kierunku ruchu od Obwodnicy Trójmiasta nie będzie przejazdu Estakadą nad ul. Morską, konieczny będzie przejazd dołem „pod prąd" łącznicą przez skrzyżowanie z ul. Morską.
Nie będzie możliwości wjazdu z ul. Hutniczej na Estakadę Kwiatkowskiego w stronę ul. Morskiej. Możliwy będzie nawrót na węźle Estakady Kwiatkowskiego i ul. Wiśniewskiego.
Zalecany objazd do ul. Morskiej z ul. Hutniczej będzie odbywał się poprzez ulice Piaskową, Północną i Pucką.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy kierowców o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu. 

Remont Estakady Kwiatkowskiego - etap II

ikona