UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1099 (699) 2013-05-17 - 2013-05-23

Pierwsza edycja konkursu fotograficznego "Gdynia kwitnie" rozstrzygnięta

Pierwsze miejsce dla Aliny Gadomskiej za zdjęcie "Morze bratków""Morze bratków" i "Pachnące towarzystwo" - zdjęcia Aliny Gadomskiej okazały się najlepsze w pierwszej edycji konkursu "Gdynia kwitnie".

Drugie miejsce przypadło Ewie Kaniewskiej, która sfotografowała jastry azjatyckie z kościółkiem Najświętszej Marii Panny w tle. Trzecie miejsce zajęła Danuta Turkuła za zdjęcie kwiatowych wysp przy Skwerze Kościuszki. Jury przyznało też wyróżnienie za zdjęcie białych tulipanów z Urzędem Miasta w tle, które wykonała Alicja Byzdra. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w sobotę 11 maja 2013 r. podczas imprezy „Ogród" w Parku Kolibki. Laureaci w nagrodę otrzymali publikacje o Gdyni.

Konkurs „Gdynia kwitnie", którego  tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września. Zdjęcia do drugiej edycji konkursu można przesyłać do końca maja na  adres internet@gdynia.pl. Szczegółowy regulamin na www.gdynia.pl/konkurs.

"Pachnące towarzystwo" Aliny Gadomskiej

 Drugie miejsce przypadło Ewie Kaniewskiej, która sfotografowała jastry azjatyckie z kościółkiem Najświętszej Marii Panny w tleTrzecie miejsce w konkursie zajęła Danuta Turkuła za zdjęcie kwiatowych wysp przy Skwerze Kościuszki 
Zdjęcie białych tulipanów przed Urzędem Miasta Gdyni Aliny Byzdry zostało wyróżnione w konursie Gdynia kwitnie