1101 (701) 2013-05-31 - 2013-06-06

Konkurs fryzjerski

Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu w Gdyni Oksywiu, ul. Śmidowicza 49 oraz Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości organizują VIII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego. Patronat honorowy objęła wiceprezydent Gdyni pani Ewa Łowkiel.

9 czerwca 2013 r. w Domu Rzemiosła w Gdyni, ul. 10 Lutego 33, o godzinie 10.00 rozpocznie się rywalizacja uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer w następujących konkurencjach: „Moja babcia i prababcia" oraz „Kolorowa tęcza".

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół zawodowych, którzy naukę zawodu realizują w pracowni szkolnej i zakładach rzemieślniczych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do licznego udziału. Kibiców - szczególnie uczniów kończących naukę w gimnazjum, którzy chcą zdobyć kwalifikacje w zawodzie „fryzjer" i „technik usług fryzjerskich" - zachęcamy do podziwiania umiejętności młodych talentów.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronach internetowych szkoły i Cechu: http://www.zsrih.gdynia.pl/ oraz http://www.cech-gdynia.pl/.

ikona