1101 (701) 2013-05-31 - 2013-06-06

Przez Gdynię do Turynu

8 drużyn żeńskich i 16 męskich walczyło na obiektach GOSiR-u o miano najlepszych na Pomorzu w piłce nożnej.
W Gdyni odbył się finał wojewódzki Coca Cola Cup 2013. Zwycięzcy wezmą udział w finale krajowym, w którym nagrodą jest wyjazd na obóz treningowy w szkółce Juventusu Turyn. Ambasadorami turnieju są Robert Lewandowski i Anna Dereszowska.
Do turnieju Coca Cola Cup 2013 zgłosiło się blisko 3500 drużyn, reprezentujących gimnazja z całego kraju. Od początku maja odbywają się finały wojewódzkie. Finał pomorski rozegrano 25 maja w Gdyni.
Spośród szesnastu drużyn męskich, które zakwalifikowały się do tego etapu, najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół numer 1 w Redzie, którzy w finale prowadzili już 5:0, ale ostatecznie pokonali zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku 6:3.
Do rozgrywek przystąpiło też osiem najlepszych drużyn żeńskich w województwie. Złote medale wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum Publicznego w Luzinie, które w finałowym spotkaniu pokonały 3:1 rywalki z trzeciego Gimnazjum w Malborku. Tytuł królowej strzelczyń przypadł Klaudii Słowińskiej z Gimnazjum numer 2 w Gdyni.