1101 (701) 2013-05-31 - 2013-06-06

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 31 maja o godz. 19.00 na komedię Yasminy Rezy „Bóg mordu" w reżyserii Tomasza Mana.
Trzymająca w napięciu czarna komedia pełna inteligentnych, ostrych i dowcipnych dialogów, na podstawie której powstał głośny film Romana Polańskiego zatytułowany „Rzeź". Oto dwa małżeństwa spotykają się, by wyjaśnić nieporozumienie między ich nastoletnimi synami, wskutek którego jeden z nich stracił dwa przednie zęby. Zwyczajne spotkanie, nie wiadomo kiedy przerodzi się w piekło oskarżeń i wzajemnych pretensji, podczas którego bohaterami wyraźnie zawładnie tytułowy „bóg mordu".
Z okazji Dnia Dziecka Teatr Miejski zaprasza 1 czerwca o godz. 17.00 i 2 czerwca o godz. 12.00 na familijną baśń Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu" w reżyserii Krzysztofa Babickiego.
Nieśmiertelna baśń Andersena, opowiadająca o przyjaźni Gerdy i Kaja wystawionej na próbę przez okrutną Królową Śniegu. Barwne losy dwójki przyjaciół i fascynująca osobowość zimnej władczyni od lat przenoszą czytelników i widzów w magiczną przestrzeń, w której na szczęście, po wielu nieprzewidywalnych przygodach, dobro zwycięża. 


Teatr MIejski im. W. Gombrowicza

ikona