Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1103 (703) 2013-06-14 - 2013-06-20

Cezary Gawrysiak wygrał Aplat Volley

W sobotę, 25 maja odbył się ostatni (VI) turniej kończący wiosenny cykl Alpat Volley - turnieje siatkówki dla najmłodszych. Udział wzięło 69 zawodników - dziewcząt i chłopców. Każde z nich zostało sklasyfikowane do jednej z trzech grup wiekowych: rocznik 1999 i 2000, rocznik 2001 i 2002 oraz rocznik 2003 i młodsi.
Najlepszym zawodnikiem okazał się Cezary Gawrysiak, przed Jakubem Filaberem i Marcinem Klebbą. Na czwartej pozycji uplasował się Jakub Kędzierski a na piątym miejscu Michał Ambroziak. Najlepsza wśród dziewcząt Nikola Olczak w klasyfikacji ogólnej zajęła szóste miejsce.
Równocześnie z klasyfikacją generalną prowadzony był ranking najliczniej reprezentowanej gdyńskiej szkoły. Puchar oraz stroje sportowe w tej kategorii odebrał dyrektor Zespołu Szkół nr 15 na Chwarznie, Bogdan Zajdziński.
Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary, medale oraz dyplomy. Zdjęcia oraz wyniki dostępne są na stronie internetowej: www.siatkowka.alpat.com.pl w zakładce ALPAT VOLLEY.
Turnieje AV były dotowane przez Miasto Gdynia. We wrześniu kolejny cykl turniejów ALPAT VOLLEY.