Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1103 (703) 2013-06-14 - 2013-06-20

Gdynia kwitnie - w majowej edycji konkursu

Zdjęcie kolorowych tulipanów z budynkiem Sądu Rejonowego w tle wykonane przez Patryka Grochowskiego okazało się bezkonkurencyjne w konkursie fotograficznym „Gdynia kwitnie - maj 2013". Drugie miejsce przypadło Ewie Morzuch, a trzecie zajęła Ana Matusevic.

I miejsce w konkursie "Gdynia Kwitnie" - Patryk Grochowski

II miejsce w konkursie Gdynia Kwitnie - Ewa Morzuch

III miejsce w konkursie Gdynia Kwitnie - Ana Matusevic

Jury przyznało także trzy wyróżnienia. Otrzymały je panie: Anna Łopion, Marta Burczyk i Katarzyna Mazur.


W konkursie Gdynia kwitnie wyróżniono zdjęcie Anny Łopion

W konkursie Gdynia kwitnie wyróżniono zdjęcie Marta Burczyk - Kwiatki pana Abrahama

W konkursie Gdynia kwitnie wyróżniono zdjęcie Katarzyny Mazur

Konkurs „Gdynia kwitnie", którego tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września. Zdjęcia do trzeciej edycji konkursu można przesyłać do końca czerwca 2013 r. na adres internet@gdynia.pl. Szczegółowy regulamin na www.gdynia.pl/kwitnie. Nagrodami w konkursie są książki gdynian Joli Słomy i Mirka Trymbulaka „Atelier smaku".