1103 (703) 2013-06-14 - 2013-06-20

Teatr dla Rodzica

Rodzicom małych dzieci często trudno wyrwać się na chwilę z domu i spędzić czas tylko we dwoje. Gdynia znalazła rozwiązanie - bardzo kulturalne. To projekt „Teatr dla Rodzica". Kiedy mamy i tatowie będą chcieli pójść na spektakl w Teatrze Miejskim lub Muzycznym - dziećmi w tym czasie zaopiekuje się Galeria Malucha.
Rodzice lub rodzic z ważnym biletem do teatru mogą zadzwonić do Galerii (ul. Traugutta 2, tel. 58 621 13 88), uprzedzając, że chcieliby skorzystać z oferty. Potem wypełniają formularz kontaktowy. W Galerii Malucha, na czas trwania spektaklu, można zostawić dzieci, które mają co najmniej 1,5 roku. Najmłodsi mają zapewnione zajęcia plastyczne, czytanie bajek i opiekę wykwalifikowanej opiekunki.
Jeśli przedstawienie trwa do 1,5 godziny, opieka obejmuje 2 godziny i kosztuje 15 zł od dziecka. Dłuższe spektakle - do 2 godz. i 40 min. - to opieka 3-godzinna i 30 zł od malucha. Cena jest konkurencyjna w porównaniu z kosztami wynajęcia niani czy skorzystania z punktów opieki, które w dodatku rzadko świadczą usługi w godzinach, kiedy odbywają się przedstawienia. W dodatku przewidziano rabaty - zniżka 30% przy pobycie powyżej 5 dzieci, a dla jednej rodziny bonifikata dla każdego kolejnego dziecka 50%.