Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1106 (706) 2013-07-05 - 2013-07-11

Zobacz to, co najlepsze na Scenie Letniej w Orłowie

XVIII Scena Letnia Teatru Miejskiego na plaży w Orłowie zaprasza na spektakle z morzem w tle:
5, 6,7 lipca o godz. 20.00 sztuka Anny Burzyńskiej „W kręgu namiętności. Tango Piazzolla" z muzyką Astora Piazzolli w reżyserii Józefa Opalskiego.
Gorący, pełen namiętności i rytmów tanga spektakl muzyczny, w którym miłość i nienawiść nieustannie idą w parze, targając bohaterami i popychając ich do nie zawsze rozsądnych czynów. Tutaj kochają wszyscy, choć nie zawsze dobrze lokują swoje uczucia. W podrzędnym lokalu, który nieprzypadkowo nosi nazwę „Marzenie" pracuje dziewczyna, która śni na jawie o dalekim Buenos Aires. Tam, w Argentynie, w knajpie „El Suenio" spotykają się barwni bohaterowie, nie zawsze piękni i bogaci, ale zawsze zagubieni i poszukujący spełnienia. Marzą o wielkiej namiętności i tu jej szukają. W marzeniach zaś wszystko jest dozwolone. Tylko tam jest tak, jak byśmy chcieli, tylko tam wszystko się udaje.
Elektryzujące utwory Astora Piazzolli i magiczna przestrzeń sceny letniej w Orłowie przeniosą Was w fascynujący świat argentyńskich knajpek, w których spełnia się każdy sen.
Rezerwacja biletów: Biuro Promocji Teatru Miejskiego w Gdyni tel. 58 660 59 22 czynne: poniedziałek - piątekw godz. 9.00 - 16.00.
Kasa w Orłowie czynna: poniedziałek - niedziela w godz. 15.00 - 20.00.
Kasa na Darze Pomorza czynna godzinę przed spektaklem „Idąc rakiem".
Telefon na Scenę Letnią: 507 714 599
Strona: www.teatrgombrowicza.art.pl.