Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1107 (707) 2013-07-12 - 2013-07-18

Spotkanie z gdyńskim sędzią Formuły 1

Spotkanie z gdyńskim sędzią Formuły 1We wtorek 16 lipca 2013 r. w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej będzie można spotkać się z Michałem Piotrowiczem, sędzią z Automobilklubu Morskiego w Gdyni, który od 2011 roku pracuje na wyścigach Formuły 1. Michał miał wielką okazję sędziować zawody o Grand Prix Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Początek o godz. 18.00.

Jak do tej pory Michał pełnił funkcje sędziego incydentu (odpowiadał za pomoc kierowcom zepsutych lub rozbitych bolidów i usunięcie pojazdów z toru), operatora świateł FIA (wspomagających sygnalizację flagami na punktach rozmieszczonych wzdłuż toru) oraz sędziego flagi żółtej i niebieskiej. Dzięki temu mógł obserwować wyścigi z bezpośredniej odległości - niedostępnej nawet dla kibiców będących na zawodach osobiście.

Podczas spotkania opowie o kulisach wyścigów Formuły 1, pracy sędziego na torze, pokaże unikatowe zdjęcia, odpowie na pytania publiczności. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się i zobaczyć znacznie więcej, niż w relacjach telewizyjnych.

Wstęp na spotkanie jest wolny.