Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1107 (707) 2013-07-12 - 2013-07-18

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym.
Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 20 zł, koty powyżej ½ roku - 50 zł.

Z Ciapkowa do ludzi - TekilaTekila - większa sunia w średnim wieku. Właściciel z powodów zdrowotnych nie mógł już dłużej się nią zajmować. Tekila jest bardzo zagubiona. W jednej chwili straciła wszystko co znała i kochała. Widać, że bardzo nie chce być sama. Próbuje zwracać na siebie uwagę. Upomina się o spacer siedząc przy budzie oraz wpatrując się w każdą napotkaną osobę. Bardzo zrównoważona i opanowana. Dobrze wychowana. Nie obce są jej dobre maniery. Idealna sunia mieszkaniowa. Powinna jak najszybciej znaleźć nowy kochający dom, gdzie mogłaby sprawdzić się jako najlepszy przyjaciel rodziny. Nie pozwól by straciła nadzieję na lepsze jutro. Podaruj jej dom.