Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1115 (715) 2013-09-13 - 2013-09-19

Dzieje się U Muzyk’uff

Cafe & Art U Muzyk'uff (ul. Derdowskiego 9 - 11) zaprasza:
- w poniedziałek 16.09.2013 r. o godz. 20.00
na Kino Uff'owe - „Boski" - to fascynujący filmowy portret Giulio Andreottiego, jednej z najbardziej niezwykłych postaci XX wieku. Związany z chrześcijańskimi demokratami, Andreotti był głównym rozgrywającym na włoskiej scenie politycznej, przez lata pełniącym różne funkcje w rządzie Italii: był ministrem w kilku rządach, trzykrotnie powierzono mu tekę premiera. Wytrawny polityk i człowiek zagadka, potrafił lawirować pomiędzy stawianymi mu zarzutami ze strony mediów i mimo wielu procesów utrzymać się na powierzchni.
Bilety w cenie 12 zł;
- we wtorek, 17.09.2013 r. o godz. 20.00 - Muzyczne Kalambury, czyli Przyborinho Show. W roli głównej Tomasz Przyborowicz, muzyk związany m.in. z No Limits, Łyczacza i Mietek Blues Band. Odgadujemy tytuły polskich przebojów, na zwycięzcę czeka oczywiście nagroda. Świetna zabawa gwarantowana...
Wstęp wolny;
- w środę, 18.09.2013 r.
o godz. 17.00
- Koło Gospodyń Miejskich. Koniec lata zbliża się wielkimi krokami. Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory.
W erze internetu, telewizji, ciągłego pośpiechu i braku czasu na miłe chwile postanowiliśmy wskrzesić tradycję naszych babć i zamiast drzeć pierze i śpiewać dumki będziemy się spotykać przy rękodziele, które każdy z nas ma we krwi nawet jeżeli się tego dotychczas nie domyślał. Wstęp wolny;
o godz. 20.00 - Spotkania literackie „Disco-polo"- interpretacje Eli Mrozińskiej. Teksty największych przebojów muzyki wielce dyskusyjnej, takie jak „Mydełko Fa", „Ona tańczy dla mnie" czy „Jesteś szalona" nabierają w jej wykonaniu nowego wymiaru. Oprawa muzyczna Maciej Łyszkiewicz.
Wstęp wolny;
- w czwartek, 19.09.2013 r. o godz. 20.00 - Kolacja U Tiffan'yego - Henry Mancini.
Wieczór... a może i śniadanie z muzyką, której autorem jest Henry Mancini. Na ekranie pojawią się fragmenty filmów, do których komponował niezapomniane melodie. Na każdą osobę ubraną w strój z epoki czeka extra darmowy drink od firmy.
Wstęp wolny;
- w sobotę, 21.09.2013 r. o godz. 20.00 - Jarosław Wasik - koncert poezji śpiewanej. Z wykształcenia aktor - wokalista i kulturoznawca, z zamiłowania autor tekstów.
Bilety 30 zł.