1115 (715) 2013-09-13 - 2013-09-19

Szkolenie dla nauczycieli w PPNT

„Być i żyć w stylu EKO!Laboratorium Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni zaprasza nauczycieli biologii i chemii na warsztaty szkoleniowe organizowane w ramach realizacji projektu „Być i żyć w stylu EKO!". Spotkania odbywać się będą we wrześniu i październiku 2013 r. w Laboratorium PPNT w Gdyni.

Podczas tych wyjątkowych biologicznych i chemicznych warsztatów nauczyciele własnoręcznie przeprowadzą eksperymenty w laboratorium i otrzymają materiały teoretyczne do przeprowadzenia podobnej lekcji w swoich klasach. W projekcie przewidziany jest konkurs dla uczniów, w którym nagrodą jest udział laureatów w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez Kadrę Laboratorium PPNT.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wysłanie maila na adres: laboratorium@gci.gdynia.pl, w temacie należy wpisać „Warsztaty w Laboratorium", w treści: Jestem zainteresowana/y, podać termin wybranych warsztatów i dane kontaktowe (kontakt telefoniczny oraz mailowy do siebie oraz adres szkoły) lub zgłosić się telefonicznie 58 698 11 35/34.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września 2013 r.