1118 (718) 2013-10-04 - 2013-10-10

Strefa Startup PPNT – tu rozwijaj swoje pomysły

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny zaprasza osoby, które w komfortowych warunkach chcą pracować nad swoimi biznesowymi pomysłami do biura coworkingowego.

Coworking to wspólna otwarta przestrzeń, w której każdy może wynająć biurko i pracować nad swoim projektem. To świetna alternatywa dla wszystkich freelancerów, młodych przedsiębiorców, studentów, którzy z jednej strony nie chcą wynajmować typowej powierzchni biurowej, z drugiej zaś nie lubią pracować w domu.

Od ponad 10 lat idea coworkingu cieszy się powodzeniem na całym świecie. W samej Europie funkcjonuje blisko 800 biur, w których pracują m.in. przedstawiciele branż kreatywnych, ICT, tłumacze itp.

Coworking to jednak znacznie więcej niż biurko na godziny, to przede wszystkim społeczność kreatywnych osób, chcących rozwijać swoje pomysły. Praca we wspólnej przestrzeni daje możliwość nawiązywania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń. Jest to także szansa na znalezienie osób do wspólnej realizacji przedsięwzięć i weryfikacji swoich propozycji.

Biuro coworkingowe w Strefie Startup PPNT to ponad 400 m², 25 biurek, nieograniczony dostęp do Internetu, możliwość skorzystania z komputera lub laptopa, kącik kawowy i przestrzenie do spotkań roboczych.

Korzystanie z biura coworkingowego możliwe jest po wykupieniu abonamentu. Do końca roku biuro dostępne jest jednak bezpłatnie.

Biuro znajduje się w nowym Budynku Wystawienniczo-Konferencyjnym PPNT (al. Zwycięstwa 96/98) i czynne jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

Aby mieć pewność, że jest wolne biurko zarezerwujcie je, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: startup@gci.gdynia.pl  
Biuro coworkingowe to część oferty Strefy Startup PPNT Gdynia. Więcej informacji na temat: http://ppnt.pl/startup.html.