Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1118 (718) 2013-10-04 - 2013-10-10

Wymiennikownia dla młodzieży - bezpłatne warsztaty w PPNT

Jeśli jesteś uczniem gdyńskiej szkoły, chcesz nauczyć się czegoś nowego, poprawić swoje umiejętności z konkretnej dziedziny albo podzielić się z innymi swoimi pasjami - weź udział w projekcie „Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń współpracy dla młodzieży".

Projekt skierowany jest do osób w wieku 13 - 25 lat i oferuje szeroką ofertę bezpłatnych zajęć i warsztatów tworzonych w odpowiedzi na zgłaszane na bieżąco potrzeby młodzieży! Skorzystać warto, bo lista aktywności jest naprawdę długa: języki obce, sport, taniec, dziennikarstwo, zajęcia artystyczne czy spotkania z przedstawicielami innowacyjnych firm Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Celem projektu jest przede wszystkim pobudzenie do wspólnego działania gdyńskiej młodzieży z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami, tak, by podczas zajęć można było się swoimi pasjami dzielić i zarażać.
Projekt realizuje Gdyńskie Centrum Innowacji wraz z partnerami tj. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Zespół Placówek Specjalistycznych, Centrum Współpracy Młodzieży oraz Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni.

Grafik zajęć i więcej informacji o projekcie można znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/wymiennikownia.