Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1123 (723) 2013-11-15 - 2013-11-21

Gimnastyczki na medal

Z dużymi sukcesami wróciły gdyńskie gimnastyczki z turnieju międzynarodowego z Chorwacji. W zawodach zaprezentowały się zawodniczki z Chorwacji, Słowenii, Węgier, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Serbii, Ukrainy oraz Polski.
W kategorii juniorek młodszych zawody wygrała Natalia Wiśniewska (złoty medal w układzie z obręczą i maczugami). W tej samej kategorii na 4 miejscu w wieloboju uplasowała się koleżanka klubowa Natalii Martyna Truszkowska (srebrny medal w układzie z maczugami i brązowy w piłce). Obie gimnastyczki są zawodniczkami klubu UKS „Jantar" Gdynia.
W kategorii juniorek zawody wygrała Julia Wiśniewska - UKS „Jantar" Gdynia (złoty medal w układzie z obręczą i maczugami). Wśród juniorek bardzo dobrze zaprezentowała się również Marta Kulesza (SGA Gdynia) zajmując w wieloboju 3 miejsce (srebrny medal w układzie z maczugami i brązowy w układzie z obręczą). Wśród seniorek nasza zawodniczka Malwina Kozłowska (UKS „Jantar" Gdynia) zajęła w wieloboju 3 miejsce (3 srebrne medale w układach z obręczą, piłką i wstążką). Wszystkie wymienione zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej w Gdyni.  

ikona