1126 (726) 2013-12-06 - 2013-12-12

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w kweście, która odbyła się w dniach 31.10. do 3.11.2013 r. na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni Szczególnie podziękowania kierujemy do uczniów z 43 szkół z Gdyni, Rumi, Mostów i Sopotu oraz naszych mieszkańców za tak hojne wsparcie naszej idei hospicyjnej.
Podczas kwesty listopadowej wzięło udział łącznie 582 wolontariuszy. Kwesta odbyła się na miejskich cmentarzach komunalnych przy ul. Witomińskiej, ul. Spokojnej oraz na cmentarzach w Kosakowie i Rumi. Dzięki wielu ludziom dobrego serca udało się zebrać 145.911,24 zł . Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na wyposażenie zbudowanego już Domu Hospicyjnego dla dzieci „Bursztynowa Przystań" w Gdyni. Całkowity koszt wyposażenia wyniesie ponad 4 mln zł.
***
Nauczyciele Gdyńskich Szkół dziękują Dyrekcji Szkoły Dorocie Szymańskiej, organizatorom: Iwonie i Witoldowi Chudyszewicz, Marcinowi Czerwińskiemu, Sponsorom nagród ZNP i NSZZ „Solidarność" Gdynia za udział w XIII Mistrzostwach Gdyni w pływaniu dla nauczycieli i pracowników oświaty pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.
***
Stowarzyszenie Społecznej Edukacji Non Stop serdecznie dziękuje pani Bożenie Petkiewicz, autorce bloga bozenapetkiewicz.com, za nieodpłatne przeprowadzenie warsztatów z wikliny papierowej, dla mieszkańców Oksywia w dniach 9 i 23 listopada, podczas których dzieliła się swą pasją łagodnie i cierpliwie, a tym samym stworzyła niezapomnianą atmosferę pracy oraz Krzysztofowi Woźny (www.klimawox.pl) za bezpłatne i kompleksowe wykonanie usługi usprawniającej działanie lokalu organizacji.