Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1127 (727) 2013-12-13 - 2013-12-19

Gwiazdka z wiatrem w żaglach w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym

Gwiazdka z wiatrem w żaglachMiasto Gdynia oraz Polski Związek Żeglarski zapraszają wszystkich, dla których morze to wyjątkowy przyjaciel na „Gwiazdkę z wiatrem w żaglach" - 14 grudnia 2013 r. w godz. 10.00 - 17.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Mało kto wie, że św. Mikołaj - ten sam, który co roku przynosi dzieciom wspaniałe prezenty - jest jednocześnie... patronem żeglarzy! Pamiętając o tym ważnym fakcie, polskie środowisko żeglarskie przygotowało wyjątkowe wydarzenie.

Ponieważ Gwiazdka to czas spotkań - nie zabraknie wyjątkowych gości. Do Gdyni przybędzie żeglarska kadra olimpijska!

Choinka ozdobiona bombkami, lampkami i łańcuchami? Dla pasjonatów żeglarstwa to stanowczo za mało! Podczas żeglarskiej Gwiazdki odbędą się specjalne warsztaty, podczas których wspólnie tworzyć będziemy papierowe łódki, bombki z linek i węzłów żeglarskich czy łańcuchy w kształcie kodów flagowych. Uczestnicy będą też mogli spróbować swoich sił w malowaniu motywów żeglarskich na bombkach, wyklejaniu kartek świątecznych i wielu innych.

Wstęp wolny.