Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1127 (727) 2013-12-13 - 2013-12-19

Mikołajkowych atrakcji ciąg dalszy

15 grudnia w Gdyni - Wielkie Mikołajowe Święto - „Mikołaje Trójmiasto 2013". Można nie tylko przyjść i popatrzeć, ale w przebraniu świętego włączyć się w charytatywną imprezę.
Zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup obiadów dla najbiedniejszych dzieci z okolicznych szkół oraz podopiecznych ośrodków szkolno-wychowawczych.
Tegoroczna edycja imprezy jest wyjątkowa bo do Mikołajów na motocyklach dołączyli Mikołaje w tenisówkach (biegacze), na rowerach i z czworonogami.
Więcej: www.mikolaje.gd.pl oraz www.facebook.com/MikolajeNaMotocyklach.
Na gości w Adventure Park Gdynia Kolibki czek Osada. Zaproszeni są rodzice z dziećmi, uczniowie i nauczyciele, a także pracownicy firm. Jako pomocnicy Świętego Mikołaja będą mieli okazję przygotowywać aromatyczne pierniczki oraz fantazyjnie zdobione bombki.
Osada czynna jest codziennie, od godziny 9.00 do 17.00. Dni powszednie (poniedziałek - piątek), zarezerwowane są dla szkół i firm, natomiast w soboty i niedziele osadę może odwiedzać każdy chętny.
Szczegóły: www.osadamikolaja.pl/.