Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1127 (727) 2013-12-13 - 2013-12-19

Rewia Polonia w Teatrze Muzycznym

Rewia Polonia w Teatrze MuzycznymSylwestrowe spotkanie w Teatrze Muzycznym w Gdyni  z hitami polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy największe przeboje m.in. Maryli Rodowicz, Anny Jantar, Anny German, Ireny Santor, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Rosiewicza oraz zespołów Budka Suflera czy Golec Orkiestra. W ostatni wieczór roku na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni zabrzmi: „Tango Milonga", „Mały gigolo", „Tańczące eurydyki", „Prawy do lewego", „Wiolonczelistka", „Pod papugami", „Takie Tango", „Bombonierka" i wiele, wiele innych polskich przebojów rozrywkowych.

Koncerty Sylwestrowe odbywają się od 1995 r., z krótką przerwą w latach 1998-2000, zatem tegoroczny spektakl będzie szesnastym! z kolei.

Każdy z nich był niepowtarzalny, przygotowany z myślą o tej wyjątkowej okazji. Prezentowaliśmy najpopularniejsze przeboje z naszego repertuaru i największe musicalowe hity. Wykonywaliśmy również całkiem nowe, nie tylko musicalowe utwory, aby zaprezentować widzom coś, czego nie mieli okazji widzieć wcześniej na scenie Muzycznego. Odbyły się koncerty z utworami z repertuaru różnych wykonawców (koncert z przebojami zespołu ABBA w 2008 r.), z przebojami z musicali filmowych ("Night Fever" w 2004 r.), wieczór wspomnień minionych dekad. Koncerty to także okazja do spojrzenia z przymrużeniem oka na rzeczywistość - motywem przewodnim żartów i skeczy były afery szpiegowskie, biesiady polskie, teleturnieje i telewizyjne show, generalny remont Teatru i wiele innych, aktualnych w danym roku tematów.

Bilety: www.muzyczny.org