1127 (727) 2013-12-13 - 2013-12-19

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 13 i 14 grudnia o godz. 19.00 oraz 15 grudnia o godz. 17.00 na „Chorego z urojenia" Moliera w reżyserii Tomasza Mana.
Przezabawne perypetie pewnego hipochondryka w doskonałym wykonaniu Bogdana Smagackiego. Czy to my walczymy z chorobą, czy choroba z nami? A może wszystkiemu winni są lekarze? Tak czy inaczej, najbezpieczniej być doktorem dla siebie samego, wtedy na pewno - jak w naszym przedstawieniu - wszystko skończy się happy endem.
Świąteczny Krakowski Salon Poezji w Teatrze Miejskim w Gdyni!
15 grudnia, o godzinie 12.00
, już po raz ostatni w tym roku kalendarzowym zapraszamy Państwa na Krakowski Salon Poezji do Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
W przedświątecznym zgiełku i chaosie, między wielkimi porządkami i zakupami, chcemy zachęcić wszystkich naszych widzów do chwili wyciszenia i zadumy. Tych z Państwa, którzy pragną zatrzymać się na chwilę i poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy do Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza Gdyni. W tę grudniową niedzielę wszyscy poczujemy zapach najpiękniejszych świąt w całym roku! Bożonarodzeniową poezję czytać będą Beata Buczek-Żarnecka i Mariusz Żarnecki.
Krakowski Salon Poezji realizowany jest we współpracy Teatru Miejskiego w Gdyni i Towarzystwa Miłośników Gdyni.
Szczegółowe informacje na stronie: www.teatrgombrowicza.art.pl.