1128 (728) 2013-12-20 - 2014-01-09

Głosujmy na eRatusz!

eRatusz, zawsze aktualna strona i aplikacja mobilna z wiadomościami z Gdyni, została nominowana do Mobile Trends Awards 2013. To najważniejszy polski konkurs honorujący najlepsze rozwiązania mobilne. O zdobyciu nagrody mogą przesądzić głosy internautów, więc prosimy o Wasze wsparcie!
eRatusz został nominowany w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną", w której o główną nagrodę rywalizuje z Krakowem, Szklarską Porębą i Wrocławiem.
Głosowanie trwa do poniedziałku 23 grudnia na stronie: http://2014.mobiletrends.pl/glosowanie.
Wyniki poznamy 16 stycznia 2014 roku.
eRatusz to bezpłatna aplikacja mobilna na smartfony i tablety, zawierająca zawsze aktualne wiadomości z Gdyni. Dostępna jest dla urządzeń z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi - Android, iOS oraz Windows. eRatusz to także strona internetowa pod adresem www.eratuszgdynia.pl.
Piszemy o sprawach wielkich i małych, o tym, co interesuje, intryguje i raduje Gdynian. eRatusz jest na bieżąco aktualizowany. Codziennie - także w weekendy! - w eRatuszu ukazują się 3-4 nowe, artykuły, pisane przystępnym i żywym językiem.
Pobierz bezpłatną aplikację eRATUSZ (jeśli jeszcze jej nie masz), dostępną w wersjach dla systemu Android, iOS, Windows lub odwiedź mobilną stronę: www.eratuszgdynia.pl.
Aplikację i stronę mobilną przygotowała gdyńska firma PPG Mobile z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. 

ikona