1128 (728) 2013-12-20 - 2014-01-09

Szkoła dla rodziców ośrodka RAZEM

Ośrodek Pedagogiczno-Psychologiczny Razem organizuje cykl zajęć skierowanych do rodziców, którzy aktywnie poszukują możliwości rozwoju własnych umiejętności w budowaniu relacji z własnymi dziećmi.
Warsztaty dają możliwość „na własnej skórze" przekonać się, jak ważne są takie umiejętności, jak aktywne, wspierające słuchanie, rozpoznawanie, wyrażanie i akceptowanie uczuć. Dzięki temu potrafią zrozumieć perspektywę dziecka i skuteczniej radzić sobie w codziennych sytuacjach. Szkoła dla Rodziców i Wychowawców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.
Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości.
Spotkania będą odbywać się w soboty od godz. 10.00 do godz. 14.00 w 5 blokach. Każde spotkanie szkoleniowe składa się z 2 bloków tematycznych po 2 godziny każdy. Łącznie będzie to 20 godzin szkoleniowych.
Więcej: www.razem.pl.

ikona