Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1131 (731) 2014-01-24 - 2014-01-30

Gdynia Breaks 2014

Gdynia Breaks 2014Wszystko za sprawą Gdynia Breaks 2014 - wydarzenia związanego z subkulturą hip-hop, a konkretnie jednym z jej elementów- tańcem breakdance. Podczas wydarzenia tancerze - bboye zmierzą się ze sobą na parkiecie w dwuosobowych ekipach, a także solo w innowacyjnym konkursie „Seven 2 Smoke- Subject".

Wydarzenie organizowane jest w ramach młodzieżowego projektu „Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży", którego główną ideą, jak sama nazwa wskazuje, jest wymiana pasji, nietuzinkowej wiedzy i doświadczeń. 1 lutego w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni młodzi ludzie z Gdyni, z całej Polski oraz zza granicy będą mieli okazję wymieniać swoje doświadczenie a także dzielić się swoją pasją do tańca...


Będzie energicznie, głośno, dynamicznie i z pasją. Tancerzy wspierać będzie doświadczony DJ, a przede wszystkim Elek3city Band, który będzie grał na żywo muzykę w stylu Funk, Break i Soul. O godzinie 21.30 Elek3city zagra koncert dla wszystkich miłośników takich brzmień. 
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie zarejestruj się mailowo: gdyniabreaks2014@gmail.com.


Wstęp na imprezę jest bezpłatny - całe wydarzenie i projekt „Wymiennikownia" współfinansowane są przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej oraz Gminę Miasta Gdynia.


Start 1 lutego 2014 r. (sobota) o godzinie 14.00 w Klubie Muzycznym Ucho (ul. Św. Piotra 2).


Zgodnie z hasłem Gdynia Breaks 2014: Break through & Fly!