Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1131 (731) 2014-01-24 - 2014-01-30

Konkurs na najlepszą witrynę i szyld

Tylko do końca stycznia czekamy na Państwa propozycje w konkursie na najlepszy szyld i najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową!
Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie szyldu lub witryny sklepowej która się Tobie podoba. Propozycje mogą zgłaszać właściciele szyldów, pracownicy sklepów, właściciele nieruchomości, na której są usytuowane szyldy oraz mieszkańcy i goście odwiedzający Gdynię. Jedna osoba może wskazać kilka szyldów i witryn sklepowych do nagrody.

Regulamin oraz informacje na temat konkursu znaleźć można na stronie internetowej: www.gdynia.pl/konkursnaszyld.

Propozycje w formie fotografii szyldu lub witryny wraz z opisem lokalizacji (adresu) należy przesłać pocztą elektroniczną (najlepiej w formacie JPG, TIF, PDF) na adres: plastykmiasta@gdynia.pl lub złożyć osobiście w Zespole Prasowym Urzędu Miasta Gdynia, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia, pokój 201, II piętro, w godz. 8.00 - 16.00.
Można też wysłać pocztą na adres: Biuro Ogrodnika Miasta - Plastyk Miasta, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia w formie papierowej: zgłoszenie oraz zdjęcia (format 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm) z dopiskiem na kopercie „Konkurs na najlepszy szyld i najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową - Gdynia 2013".

Dla przedsiębiorców przewidziane są nagrody finansowe, a wśród autorów zgłoszeń rozlosowane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.