Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1131 (731) 2014-01-24 - 2014-01-30

Nauka i biznes – wzajemne inspiracje w PPNT

INVESTIN oraz Fundacja Zaawansowanych Technologii zapraszają na konferencję „Nauka i Biznes - wzajemne inspiracje", która odbędzie się w dniach 5-6 Lutego 2014 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (godz. 9:00-16:00).

W ramach konferencji obędą się wykłady, m.in.: „Rola parków naukowo technologicznych w świecie innowacji" (Michał Rybak, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny), „Czy skuteczna współpraca biznesu i uczelni jest możliwa?" (Damian Kuźniewski, Centrum Transferu Technologii PG), „Inteligentne specjalizacje Pomorza - potencjał, wybór i wsparcie" (Stanisław Szultka, Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową), „Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie" (Leszek Wilczyński, Centrum Techniki Okrętowej S.A.) oraz „Możliwości finansowania projektów współpracy nauki i biznesu w nowej perspektywie finansowej 2014-2020" (Martyna Sawicka, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty:
1. „Modelowanie biznesowe";
2. „Prawne i podatkowe aspekty nabycia wyników prac badawczo-rozwojowych";
3. „Zarządzanie projektami wysokiego ryzyka".

Wstęp wolny.

Zgłoszenia do 3 lutego 2014 r., na adres e-mail: k.blasinska@investin.pl. Ilość miejsc ograniczona. Informacji o konferencji udziela Katarzyna Błasińska pod nr 606 960 480. Pełen program na stronie internetowej: www.psi.investin.pl.

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Pomorski Świat Innowacji - program staży pracowników naukowych w przedsiębiorstwach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.