1137 (737) 2014-03-07 - 2014-03-13

Centrum Kultury - teatr i muzyka

Centrum Kultury zaprasza:
- 8.03.2014 r. o godz. 19.00 na trzecią odsłonę Gdyńskiej Sceny Muzycznej podczas, którego usłyszymy największe przeboje Renaty Przemyk w wersji akustycznej (Sala Koncertowa Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9). Kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Na scenie pojawi się Błażej Chochorowski grający na fretlessie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej - Maciej Mąka. Renata Przemyk wystąpi w Gdyni w ramach jubileuszu. W 2014 roku przypada XXV-lecie twórczości artystycznej artystki.
Bilety: 55 i 45 zł;
- 9.03.2014 r. o godz. 16.00 na koncert znakomitego wokalisty Macieja Miecznikowskiego, któremu towarzyszyć będzie Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego. W programie kolejnej odsłony Niedzieli Melomana (Teatr Miejski w Gdyni, ul. Bema 26) znajdą się utwory z najnowszej płyty Macieja Miecznikowskiego pt. „Będzie z nami dobrze" oraz znane standardy i przeboje, m.in. „What a Wonderful World" Louisa Armstronga, „Always On My Mind" znany z wykonania Elvisa Presleya, czy „The Prayer" z rep. Andrei Bocellego.
Bilety: 20 zł;
- 9.03.2014 r. o godz. 17.00 na spektakl „Mayday. Run For Your Wife" (ul. Łowicka 51). Gdzieś pomiędzy ulicami Portową a Legionów w Gdyni żyje sobie pewien taksówkarz - człowiek jakich wielu, a jednak skrywa on pewną tajemnicę, która nieoczekiwanie wychodzi na jaw. Zapraszamy na najbardziej oblegany spektakl sezonu - mrożącą krew w żyłach historię o tym, jak ważne jest przestrzeganie rozkładu jazdy i... jak żyć z dwiema żonami i nie zwariować. Kolejny spektakl: 16 marca.
Bilety: 35 zł/ 30 zł;
- 15.03.2014 r. o godz. 11.00 na spektakl „Kopciuszek" (ul. Łowicka 51) w reż. Tomasza Podsiadłego. Klasyczna, mądra baśń w całkiem nowym wydaniu. Piękne i kolorowe kostiumy, dynamiczna choreografia, porywająca muzyka, wyraźne i charakterystyczne postaci, to tylko niektóre atuty przedstawienia. Na spektakl zapraszamy dzieci młodsze, starsze a także dorosłych... Będzie to widowisko iście familijne, również interaktywne, angażujące publiczność w akcję baśni.
Bilety: 15 zł.
Szczegółowy repertuar: www.ckgdynia.pl.