Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1138 (738) 2014-03-14 - 2014-03-20

Nowa odsłona gdyńskiego sportu - www.gdyniasport.pl

Dzięki niej dowiesz się gdzie można trenować, kiedy odbywają się najbliższe zawody a także kupisz bilet na mecz ulubionego zespołu. Już działa całkowicie odmieniona strona internetowa http://www.gdyniasport.pl/.

Nowe oblicze strony to kolejna zmiana po premierze oprawy wizualnej, jaką w tym roku na wszystkich imprezach posługiwał się będzie Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wizyta na gdyniasport.pl gwarantuje uzyskanie wiedzy, a jednocześnie jest miła dla oka.
Ale to szybki i prosty dostęp do informacji jest głównym celem i atutem" - zaznacza Marek Łucyk, dyrektor GOSiR.
- „Chcemy, aby gdynianie, kibice oraz uczestnicy różnorodnych zawodów zawsze byli odpowiednio poinformowani. I to bez względu na to czy przed wydarzeniem czy po. W portalu pojawią się zarówno zapowiedzi jak i relacje z materiałem wideo i foto" - dodaje.
Nowy serwis zaprojektowany jest z myślą o osobach, które nie lubią tracić czasu. Prosty podział witryny pozwala na kompleksowe odnajdywanie interesujących użytkownika treści. Przykładowo, tuż obok informacji o klubie Arka Gdynia, można znaleźć terminarz spotkań a także link prowadzący do sklepu internetowego gdzie można kupić wejściówki na mecz. Dodatkowo, to doskonały kanał promocji dla gdyńskich klubów oraz organizacji sportowych, które za jego pośrednictwem mogą przybliżać własne sportowe projekty, jak zajęcia rekreacyjne.

Każdego miesiąca realizujemy dziesiątki różnorodnych wydarzeń sportowych i rekreacyjnych. Zależy nam, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób, stąd nowa strona" - tłumaczy Marek Łucyk.

W porównaniu ze starą wersją, na stronie pojawiła się mapa - tu można wyszukiwać obiekty, miejsca treningów lub imprezy. Są również takie zakładki jak administracja (gdzie zgromadzone zostały wszelkie niezbędne informacje z zakresu spisu ewidencyjnego klubów, zamówień publicznych, dotacji na sport czy innych) czy projekty - tu z kolei można dowiedzieć się więcej o takich programach jak „Gdyńskie Poruszenie" oraz „Gdynia Na Fali".