1138 (738) 2014-03-14 - 2014-03-20

Wymiennikownia - bezpłatne zajęcia

Oferta bezpłatnych zajęć dla uczniów gdyńskich szkół, realizowana w ramach projektu „Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń dla młodzieży" stale się powiększa. Do listy zajęć dobrze już młodzieży znanych i bardzo przez nią lubianych (warsztaty tłumaczenie z języka angielskiego i niemieckiego, spotkania grupy tworzącej stronę www projektu i grę komputerową, zajęcia taneczne z bboyingu) stale dopisywane są następne. Gorące nowości to portugalski dla początkujących, warsztaty parkour, Klub Fotograficzny, wieczory kulturowe poświęcone państwom europejskim i warsztaty kuglarskie.

Obecnie można włączyć się w ostatnie prace nad tworzeniem gry komputerowej „Współczesne ryzyka" - finalizowany jest scenariusz gry i każdy może mieć jeszcze wpływ na jego ostateczny kształt! Premiera gry zaplanowana jest na połowę mają!
W ramach środowego Centrum Inspiracji odbywają się warsztaty kreatywności z zakresu tworzenia wymarzonych toreb i ozdób różnymi metodami, gry planszowe oraz zajęcia motywacyjne.

W czwartki natomiast podczas warsztatów dziennikarskich tworzony jest Kwartalnik Wymiennikownia oraz projektowe newslettery.
Aby wziąć udział w którymkolwiek z przedsięwzięć wystarczy po prostu przyjść - na każde zajęcia można dołączyć w dowolnej chwili.
Gdzie i kiedy zajęcia się odbywają dowiedzieć się można z facebookowego profilu projektu „Wymiennikownia":
www.facebook.com/wymiennikownia.