1141 (741) 2014-04-04 - 2014-04-10

Propozycje Teatru Czwarte Miasto

Teatr Czwarte Miasto zaprasza w kwietniu na spektakle:
- 12.04 o godz. 19.00 (premiera prasowa)- „Ała rzeczywistość " na scenie Teatru Gdynia Główna (pl. Konstytucji 1),
„Ała rzeczywistość" w reż. Macieja Konopińskiego to spektakl dla młodzieży i nauczycieli, który ma wymiar profilaktyczny. Porusza temat czyhających na współczesnego człowieka zagrożeń (wirtualna rzeczywistość i uzależnienia). „Ała Rzeczywistość" jest zaproszeniem do rozmowy z psychologiem i policjantem. Po spektaklu opowiadać będą o niebezpieczeństwach, których ofiarami najczęściej padają dzieci.
Reżyseria: Maciej Konopiński;
Scenariusz i dramaturgia: Mariusz Więcek, Jerzy Wójcicki; Aranżacja video-plastyczne: Filip Ignatowicz, Marcin Szuszkiewicz; Elementy graficzne: Aleksander Kamiński; Kostiumy: Aleksandra Ciapka; Muzyka: Tomek Ziętek, Występują: Paulina Łaba, Tomasz Ziętek, Bartłomiej Sudak, Katarzyna Wojasińska, Tina Popko, Agata Mieniuk, Jeremiasz Gzyl.
Cena biletu dla młodzieży 25 zł opiekunowie wstęp wolny. Rezerwacja: Dorota Sadowska pod nr tel. 531 587 829.
- 13.04.2014 r. o godz. 17.00 - „Wędrująca Eurydyka" na Nowej Scenie Teatru Muzycznego. Przedstawienie o Annie German jest wyjątkowym spotkaniem z artystką.
W tajemniczą podróż pełną niespodzianek jako współczesna Eurydyka zabierze widzów Agnieszka Babicz. Narratorem jest Beata Olga Kowalska.
Strona internetowa: www.teatr4miasto.com.

ikona