Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1142 (742) 2014-04-11 - 2014-04-17

Gdyńskie Poruszenie z Sylwią Wiesenberg

Organizatorzy Gdyńskiego Poruszenia nie są przesądni. Kolejny trening wyznaczyli 13 kwietnia na godzinę 13.00 (zbiórka na placu przed wejściem do siedziby GOSiR).

Czy można być jednak przesądnym w towarzystwie tak wyjątkowego gościa jakim jest znana w Stanach Zjednoczonych instruktorka fitness - Sylwia Wiesenberg?

Na co dzień Sylwia Wiesenberg prowadzi zajęcia w samym sercu Nowego Jorku - w klubie Complete Body na Manhattanie. Wypowiada się w wielu branżowych czasopismach, takich jak Cosmopolitan czy Shape. Stworzyła autorskie system ćwiczeń o nazwie Tonique, który z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny w Ameryce, a wkrótce może okazać się prawdziwym hitem także w Polsce.
Metoda Tonique to cykl dwugodzinnych ćwiczeń, które pozwalają spalić nawet tysiąc kalorii, a przy okazji wzmocnić całe ciało. Specjalnie dla uczestników Gdyńskiego Poruszenia Sylwia Wiesenberg przeprowadzi pokazowy, godzinny trening.
Warto dodać, że podczas treningu organizowana będzie zbiórka funduszy na zakup pionizatora dla 11-letniego niepełnosprawnego chłopca.

Wstęp wolny (choć trening będzie szybki).