1142 (742) 2014-04-11 - 2014-04-17

Podziel się pluszakiem - podaruj dzieciom uśmiech

Miś - pluszowa przytulanka - najlepszy przyjaciel każdego malucha, dla niejednego z nas symbol dzieciństwa. Po raz kolejny możemy sprawić przyjemność najmłodszym i przy okazji zbliżających się tegorocznych Świąt Wielkanocnych podarować im pluszową maskotkę . Do piątku 18 kwietnia trwa akcja „Podziel się pluszakiem".
 
Maskotki trafią do dzieci podczas gdyńskiego śniadania Wielkanocnego, które jak co roku odbędzie się w kościele Ojców Franciszkanów na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Na śniadanie do franciszkanów przychodzi co roku około tysiąca osób. Każda z nich po uroczystym posiłku otrzymuje paczkę żywnościową. Natomiast do wszystkich dzieci trafiają pluszowe upominki. Maskotka to niejednokrotnie jedyny prezent jak dzieciaki otrzymują tego dnia.

Podziel się pluszakiem

 
Prezenty dla dzieci z najuboższych rodzin zbierane są  w Centrum Aktywnego Mieszkańca w Chyloni  przy  ul. Opata Hackiego 17A). Zabawki przynosić można w godz. od 12.00 do 20.00. Organizatorzy zbiórki Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni proszą o przynoszenie tylko nowych zabawek.