1144 (744) 2014-04-25 - 2014-05-01

Pierwsze urodziny eRATUSZa

Jest zawsze pod ręką, zawsze aktualny i zawsze o Gdyni. eRatusz - mobilny brat Ratusza - skończył roczek.

eRATUSZ to gdyński serwis informacyjny dostępny jako strona internetowa: www.eratuszgdynia.pl lub jako bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety. Nic, co gdyńskie nie jest nam obce! Piszemy o kulturze, sporcie, dzielnicach, gospodarce, infrastrukturze. Nie dzielimy informacji na kategorie tematyczne. Ich wspólnym mianownikiem jest Gdynia. Artykuły pisane są przystępnym, żywym językiem, wzbogacone w wideo i fotorelacje. Nowe informacje pojawiają się kilka razy dziennie, także w weekendy.

Bezpośrednio po meczach gdyńskich drużyn zamieszczamy z nich relacje. Publikujemy wywiady z interesującymi osobami (rozmawialiśmy m.in. z Grzegorzem Turnauem, Ewą Chodakowską, Tomaszem Karolakiem czy Darią Widawską). Pokazujemy ciekawe miejsca w Gdyni, zapowiadamy i relacjonujemy koncerty i imprezy kulturalne.

O każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, trzymamy rękę na pulsie, by eRATUSZ był zawsze aktualny. Dołącz do nas i Ty! Pobierz bezpłatną aplikację eRATUSZ (dostępną w wersjach dla systemu Android, iOS, Windows) lub czytaj nas na stronie: www.eratuszgdynia.pl.


eRatusz ma roczek