1144 (744) 2014-04-25 - 2014-05-01

XIV konkurs GDYNIA W FOTOGRAFII - „Ulubione szlaki spacerowe gdynian”

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu fotograficznego „Gdynia w fotografii" pod hasłem „Ulubione szlaki spacerowe gdynian".
Konkurs dla wszystkich miłośników Gdyni, którzy potrafią przez obiektyw fotograficzny dostrzec i utrwalić życie mieszkańców i piękno miasta. Tegoroczna edycja ma na celu pokazanie tras i miejsc w Gdyni, które najchętniej wybierają gdynianie, spacerując w wolnym czasie. Organizatorzy oczekują zdjęć nie tyko z tras ogólnie znanych i uczęszczanych, jak Bulwar Nadmorski, czy molo orłowskie ale również fotografii miejsc mniej znanych wśród gdynian. Proszą o podanie tytułów zdjęć oraz nazwy miejsc, które przestawiają.
Prace można składać do 7 listopada 2014 r. we wszystkich filiach bibliotecznych na terenie Gdyni. Regulamin konkursu dostępny jest w placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz na stronie internetowej: www.mbpgdynia.pl.
Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela (w godz. 8.00 - 16.00) Dział Instrukcyjno-Metodyczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni przy ul. Partyzantów 39/IV (wejście od ul. Kopernika), tel. 58 622 44 31, e-mail: dim@mbpgdynia.pl.