1148 (748) 2014-05-23 - 2014-05-29

Festyn gdyńskich licealistów na rzecz Bursztynowej Przystani

Festyn gdyńskich licealistów na rzecz Bursztynowej PrzystaniW piątek 30 maja w X LO (ul. Władysława IV 58), odbędzie się festyn charytatywny na rzecz hospicjum dziecięcego Bursztynowa Przystań. Celem akcji jest zbiórka drobnego sprzętu medycznego. Impreza odbędzie się w godzinach 14.00-18.00.
 
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zadbano, aby każdy znalazł coś dla siebie. W ofercie znajdują się występy artystyczne, m.in. specjalnie na tę okazję utworzonego zespołu uczniów, gry i zabawy dla dzieci, spotkanie z Michałem Miziarskim - absolwentem szkoły, utalentowanym fotografem i zapalonym podróżnikiem, który opowie o swoich przygodach i zaprezentuje część swoich prac.
 
Z okazji festynu  przygotowana została lista potrzebnych w hospicjum urządzeń. Dostępna jest na stronie www.facebook.com/mlodzidlagdynix. Sprzęt będzie można kupić na miejscu - specjalny punkt otworzy jedna z hurtowni medycznych. Dla każdego, kto zdecyduje się wesprzeć zbiórkę słodki upominek.