1149 (749) 2014-05-30 - 2014-06-05

Gdynia City Guide - przewodnik

Gdynia City Guide - przewodnikMobilny przewodnik po Gdyni - aplikacja turystyczna Gdynia City Guide jest już dostępna. To kompleksowy informator dotyczący miasta, przede wszystkim bogatej oferty kulturalnej i turystycznej.

W rozbudowanej bazie miejsc zarówno turysta, jak i mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie - obok atrakcji turystycznych polecamy bazę gastronomiczną, noclegową, a także miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji, rozrywce, a nawet zakupom! Aplikacja jest na bieżąco aktualizowanym informatorem o wydarzeniach w mieście: koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych, warsztatach edukacyjnych oraz wielu innych. Są również opisy tras turystycznych i informacje o transporcie.

Funkcja planer umożliwia dodawanie ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego przewodnika. Aplikacja, dostępna jest w języku polskim i angielskim. Dodatkowo w języku rosyjskim polecane są najciekawsze wydarzenia z kalendarza imprez. Dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Bezpłatna aplikacja do pobrania w sklepach: App Store, Google play i Windows Store.