1149 (749) 2014-05-30 - 2014-06-05

Zostań wolontariuszem Red Bull Air Race Gdynia!

Zostań wolontariuszem Red Bull Air Race Gdynia 2014, czyli Mistrzostwa Świata w dniach 25-27 lipca. Przeżyj niesamowitą przygodę, zdobądź doświadczenie i poznaj interesujących ludzi, współtworząc podniebne widowisko, o którym mówi cały świat. Rekrutacja potrwa do 20 czerwca 2014 roku, więc nie zwlekaj i dołącz do zespołu RBAR Gdynia 2014.
Kogo szukamy?
Poszukujemy osób otwartych, uśmiechniętych i gotowych do podejmowania wyzwań. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 roku życia.
Kategorie tematyczne, jakie mogą wybierać Wolontariusze to m.in. ratownictwo wodne, ratownictwo medyczne, VIP, media, akredytacje, służby informacyjne i inne.
Co oferujemy?
Wbrew pozorom wolontariat nie jest pracą „za darmo". Współudział w organizowaniu Red Bull Air Race Gdynia 2014 to wspaniała szansa na zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności interpersonalnych, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłej karierze zawodowej. To także niezwykła przygoda, dzięki której można przeżyć niezapomniane emocje.
Każdy, kto zechce wziąć udział w wolontariacie Red Bull Air Race Gdynia 2014 będzie mógł od podszewki poznać tajniki organizacji wielkiej imprezy sportowej, której poszczególne edycje odbywają się na całym świecie - począwszy od Abu Dhabi, a skończywszy na Las Vegas.
Każdy z wolontariuszy może liczyć również na pakiet szkoleń związanych z organizacją RBAR Gdynia, pamiątkowe koszulki i identyfikatory, darmowy przejazd komunikacją miejską podczas imprezy, wyżywienie oraz certyfikat uczestnictwa w wolontariacie RBAR.
Formularz zgłoszeniowy:
http://www.sts-timing.pl/wolontariat/
a dodatkowe informacje dostępne na stronie: http://gdyniasport.pl/korzysci-plynace-z-wolontariatu/.