1150 (750) 2014-06-06 - 2014-06-12

Spacerujemy i edukujemy właścicieli psów

Fundacja Mamy z Morza zaprasza 8 czerwca 2014 r. na drugi spacer w ramach projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie". Start o godz. 11.00 ze Skweru Plymouth.
Podczas najbliższego spaceru uczestnicy będą propagować wiedzę dotyczącą sprzątania po swoim psie - nagradzać tych, którzy utrzymują czystość w parkach i na ulicach i edukować tych, którzy jeszcze tego nie robią.
Gośćmi będą: trenerka psów, która opowie o psiej duszy oraz o tym, jak się z psami obchodzić, żeby nie zrobiły nam krzywdy.
O wolontariacie w Ciapkowie opowie przedstawiciel schroniska - w pomoc psom i kotom z Ciapkowa angażuje się ponad 500 osób? Każdy może dołączyć do tej grupy!
Na spacer w miarę możliwości można przynieść niepotrzebne koce, poszewki, niepotrzebne smycze i obroże lub karmę dla zwierzaków, która przekazana będzie dla podopiecznych „Ciapkowa".
Udział bezpłatny.
Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.mamyzmorza.org.

ikona