1151 (751) 2014-06-13 - 2014-06-19

Traffic Design w Gdyni po raz czwarty

Festival Gdynia Traffic Design gości w GdyniPo raz czwarty Festival Gdynia Traffic Design gości w Gdyni. Festiwal Sztuki Miejskiej trwa do 28 czerwca. Wydarzenie, które wszystkim kojarzy się głównie z muralami, czyli wielkoformatowymi malowidłami, w tym roku odbędzie się w nieco zmienionej formie.

Murale malują goście z Argentyny, Francji, Włoch i Ukrainy. Nie brakuje także rodzimych twórców, czyli Mariusza M-city Warasa, S.C. Szymana, War-C i Gregora Gonsiora. Wraca Vera King, która stworzyła mural między innymi w przejściu na stacji Gdynia Grabówek. Dodatkowo, organizatorzy festiwalu współpracują z projektantami, którzy stworzyli dla zainteresowanych przedsiębiorców z ulicy Starowiejskiej nowe wersje starych szyldów. Można podziwiać je już podczas „Traffic Design".

Nowym elementem festiwalu jest „Tattoo Event", podczas którego można sprawić sobie tatuaż. Projekty tatuaży stworzyli artyści „Traffic Design". Traffic Design to również okazja do poznania artystów. Na przykład podczas wspólnej kolacji, która odbędzie się 24 czerwca. Kolejna szansa nadarzy się 4 dni później podczas finisażu w Wozowni w tuBazie w Parku Kolibki.

Mapa festiwalu
i szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.fb.com/trafficdesign i http://www.trafficdesign.pl/