1155 (755) 2014-07-18 - 2014-07-31

Ostatnie letnie wystawki

Kończy się letnia tura wystawek odpadów wielkogabarytowych w Gdyni. To okazja aby pozbyć się niepotrzebnych mebli, elementów stolarki okiennej czy dywanów. 19 lipca starych gratów będą mogli pozbyć się mieszkańcy dzielnic: Kamienna Góra, Śródmieście, Wzgórze Św. Maksymiliana a 26 lipca Dąbrowy, Karwin, Wielkiego Kacka.

Przypominamy, że odpady zmieszane, segregowane, budowlane, zielone i niebezpieczne nie są zbierane w trakcie wystawek. Za ich uprzątnięcie (wrzucenie do pojemników na odpady, zamówienie usługi odbioru lub dostarczenie do Punktów Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych) odpowiadają właściciele i zarządcy nieruchomości.

Na stosach układanych przed pergolami śmietnikowymi lub nieruchomościami mogą znaleźć się jedynie meble, stolarka okienna, boazerie, dywany, karnisze, armatura sanitarna, wanny, sprzęt AGD, pojedyncze opony itp.

Uwaga! Odpady inne niż WIELKOGABARYTOWE nie będą odbierane w ramach wystawek! Odpady należy wystawiać w sobotę, do godziny 12.00. Dostępne ulotki informacyjne, z dokładnym opisem zasad wystawek zarządcy i właściciele mogą bezpłatnie pobrać, wydrukować i wywiesić do wiadomości lokatorów. Pozwoli to uniknąć błędów i nieporozumień. Informacje na stronie: http://smieciodnowa.pl/