1156 (756) 2014-08-01 - 2014-08-07

Rodzinny spacer na Oksywiu z Fundacją Mamy z Morza

W niedzielę, 3 sierpnia 2014 r. o godz. 11.00 Fundacja Mamy z Morza zaprasza wszystkie rodziny na wspólne spacerowanie. Tym razem na tapetę idzie dzielnica Oksywie.

Start spaceru na ul. Zielonej, w okolicach przystanku autobusowego Zielona - Działki I (całą trasę da się przejechać wózkiem).
To piąty, przedostatni spacer rodzinny. W jego ramach odbędzie się piknik na polance z widokiem na plażę i zatokę. Dla dzieci odbędą się konkursy i zawody z nagrodami.

Udział w spacerze jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie na niego w miarę możliwości niepotrzebnych sprzętów sportowych (piłki, skakanki, guma do skakania), gier planszowych lub puzzli, którymi nasze dzieci już się nie bawią lub materiałów plastycznych. Przekazane zostaną podopiecznym Świetlicy Socjoterapeutycznej „Kreatywni" na Oksywiu przy ul. Płk. Dąbka 52.
Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie" jest promocja zaangażowania całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną. 

Profil na Facebooku: www.facebook.com/mamyzmorza

ikona