1156 (756) 2014-08-01 - 2014-08-07

Zobacz to, co najlepsze na Scenie Letniej w Orłowie

Już po raz dziewiętnasty Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza zaprasza na spektakle z morzem w tle na Scenie Letniej w Orłowie.

1, 2, 3 sierpnia o godz. 19.00 sztuka Anny Burzyńskiej „W kręgu namiętności. Tango Piazzolla"
z muzyką Astora Piazzolli w reżyserii Józefa Opalskiego. Gorący, pełen namiętności i rytmów tanga spektakl muzyczny, w którym miłość i nienawiść nieustannie idą w parze, targając bohaterami i popychając ich do nie zawsze rozsądnych czynów. Elektryzujące utwory Astora Piazzolli i magiczna przestrzeń sceny letniej w Orłowie przeniosą widzów w fascynujący świat argentyńskich knajpek.
3 sierpnia o godz. 12.00 CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM na Scenie Letniej w Orłowie. Książkę przeczytają Beata Buczek-Żarnecka oraz Mariusz Żarnecki. Czytanie będzie połączone z grami i zabawami animacyjnymi dla dzieci, przygotowanymi przez wydawnictwo Ene Due Rabe. Wstęp wolny;

4 sierpnia godz. 19.00 „Życia garść" - recital piosenek Anny Jantar w wykonaniu Beaty Buczek-Żarneckiej i Mariusza Żarneckiego. Występują: Beata Buczek-Żarnecka (śpiew), Mariusz Żarnecki (narracja), zespół muzyczny „Made In Heaven": Hubert Świątek (klawisze), Adam Zagrodzki (perkusja), Tomasz Przyborowicz (gitara basowa), Mariusz Świątek (saksofony).
5 sierpnia godz. 20.00 na „Darze Pomorza" SPEKTAKL ROKU, czyli „Idąc rakiem" Güntera Grassa w reżyserii Krzysztofa Babickiego.
Przedstawienie grane pod pokładem słynnego polskiego żaglowca „Dar Pomorza", odsłania fakty z tragedii statku pasażerskiego „Wilhelm Gustloff", której echo dociera do współczesności i wpływa na losy bohaterów.

Repretuar Teatru Miejskiego w Gdyni


6 sierpnia godz. 19.00 „Sammy" Kena Hughes'a w reżyserii Andrzeja Mańkowskiego. Wziąłeś mały kredyt? Może „chwilówkę" z ogłoszeniowego słupa z dostawą do domu? Zagrałeś w kasynie? Sammy Lee Ellerman zrobił już to wszystko. W imię muzyki, a właściwie przeboju wszech czasów, którym podbije światowy show business. Teraz próbuje zastawić go w lombardzie, bo macedońska mafia nie ma litości dla dłużników.

6 sierpnia godz. 20.30 JAZZ NA PLAŻY - ILONA DAMIĘCKA TRIBUTE TO SHIRLEY HORN. Występują: Ilona Damięcka - (fortepian, śpiew), Paweł Urowski (kontrabas), Eric Allen (USA) (perkusja)
Ciesz się latem na Scenie w Orłowie!
Rezerwacja biletów: Biuro Promocji Teatru Miejskiego w Gdyni, tel. 58 660 59 22, czynne: poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 16.00. Kasa w Orłowie czynna codziennie: 15.00 - 19.00. Kasa na Darze Pomorza czynna godzinę przed spektaklem „Idąc rakiem". Telefon na Scenę Letnią: 507 714 599.

Strona: www.teatrgombrowicza.art.pl

ikona