UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1157 (757) 2014-08-08 - 2014-08-21

PPNT Gdynia poszukuje operatora nowej restauracji i bistro

Konkurs na prowadzenie restauracji-bistro ogłosił Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. To propozycja dla osób, które mają ciekawe pomysły i chcą realizować je w modnym, kreatywnym miejscu.

Lokal znajduje się w budynku Wystawienniczo - Konferencyjnym PPNT Gdynia, w sąsiedztwie Centrum Nauki EXPERYMENT, Centrum Designu Gdynia i Stefy Startup Gdynia, z których dziennie korzysta kilka tysięcy osób.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia dzięki niedawnej rozbudowie, jest miejscem, w którym docelowo będzie działać nawet 300 innowacyjnych firm. To biznesowe serce miasta, które jest idealnie skomunikowane, na trasie codziennych wędrówek gdynian, podróżujących wszystkimi środkami komunikacji miejskiej oraz przy głównej arterii drogowej (al. Zwycięstwa). Z myślą o parkowej społeczności, gościach i wszystkich mieszkańcach, ma w parku powstać miejsce, gdzie będzie można zjeść popołudniowy lunch.
Do 29 sierpnia należy złożyć koncepcję aranżacji wnętrza i propozycję niebanalnego menu.
Oferty można składać do godziny 10.00 w siedzibie organizatora - Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98, piętro V, pok. A5.10).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 58 698 22 12 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Więcej informacji: www.ppnt.pl