1157 (757) 2014-08-08 - 2014-08-21

Wakacyjna Akademia Gdyńskich Liderów

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja NADAKTYWNI zapraszają w sobotę i niedzielę, 9 i 10 sierpnia do udziału w Wakacyjnej Akademii Gdyńskich Liderów.

Zajęcia odbędą się w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27/31 w godz. 8.00-16.00.
Udział bezpłatny wyłącznie po uprzednich zapisach pod adresem: https://liderzy.evenea.pl/ oraz potwierdzeniu przez organizatorów.

Wakacyjna Akademia Gdyńskich Liderów to dwudniowy warsztat, wzmacniający kompetencje do zarządzania i rozwoju organizacji. Uczestnicy poznają podstawy planowania strategicznego w organizacji wraz z praktycznym tworzeniem zarysu strategii, oraz poznają najważniejsze kwestie związane z metodyką angażowania mieszkańców i pracy ze społecznością lokalną.

Prowadzący: Jacek Graczyk - z wykształcenia pedagog. Z wewnętrznej potrzeby animator kulturalny i społeczny. Z przypadku urzędnik. Od 15 lat związany z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL - członek Rady Programowej. Obecnie edukator i ekspert. Między innymi: wykładowca Collegium Civitas i edukator Instytutu Edukacji Zaangażowanej im H. Radlińskiej.
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora", dofinansowanego ze środków Gminy Gdynia oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji u koordynatorki projektu Urszuli Zalewskiej, e-mail: nadaktywni@gmail.com, tel. 693 780 510.