Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1157 (757) 2014-08-08 - 2014-08-21

Zobacz to, co najlepsze na Scenie Letniej w Orłowie

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza zaprasza na ostatnie w tym sezonie spektakle z morzem w tle na Scenie Letniej w Orłowie.

8, 9, 10 sierpnia o godz. 19.00 - Konstanty Ildefons Gałczyński „Jeszcze bardziej Zielona Gęś"
w reżyserii Jarosława Kiliana z muzyką Grzegorza Turnaua.
Eksplodujące humorem i kolorem przedstawienie, będące zderzeniem mistrza pióra, jakim jest Konstanty Ildefons Gałczyński z wirtuozem nastrojowej muzyki - Grzegorzem Turnauem. Z pomocą tych wnikliwych i wrażliwych obserwatorów świata, reżyser Jarosław Kilian przeniesie nas w uroczy świat scenek Teatrzyku Zielona Gęś. Publikowane niegdyś na ostatniej stronie „Przekroju" miniatury teatralno - kabaretowe z udziałem groteskowych i śmiesznych w swych działaniach postaci bawiły czytelników odzwierciedlając cechy Polaków w krzywym zwierciadle. Alojzy Gżegżółka, pies Fafik, Osiołek Porfirion, czy Profesor Bączyński cieszą niezmiennie do dziś. Nasz spektakl nosi tytuł Jeszcze bardziej Zielona Gęś, ponieważ zostaną w nim wykorzystane nieznane dotąd teksty Gałczyńskiego. A zatem, Teatr Miejski w Gdyni ma zaszczyt przedstawić Jeszcze bardziej Zieloną Gęś.

10 sierpnia godz. 12.00 - Cała Polska Czyta Dzieciom na Scenie Letniej w Orłowie. To ostatnie w tym roku spotkanie z literaturą dla najmłodszych, na którym gościć będziemy aktorkę - Monikę Babicką oraz Dyrektora Artystycznego Teatru Miejskiego - Krzysztofa Babickiego. Czytanie będzie połączone z grami i zabawami animacyjnymi dla dzieci. Wstęp wolny.
Ciesz się latem na Scenie w Orłowie!

Rezerwacja biletów: Biuro Promocji Teatru Miejskiego w Gdyni, tel. 58 660 59 22, czynne: poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 16.00. Kasa w Orłowie czynna codziennie: w godz. 15.00 - 19.00. Kasa na Darze Pomorza czynna godzinę przed spektaklem „Idąc rakiem". Telefon na Scenę Letnią: 507 714 599.
Strona internetowa: www.teatrgombrowicza.art.pl