Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1161 (761) 2014-09-12 - 2014-09-18

A może wolontariat w CWM...?

Nie masz planów na kilka najbliższych miesięcy? Rozpiera Cię energia, chcesz zrobić coś pożytecznego na rzecz innych, spędzić czas w ciekawy i kreatywny sposób, a przy okazji poznać inspirujących i aktywnych ludzi?
Jeśli tak, prześlij swoje zgłoszenie i zostań wolontariuszem w jednym z projektów organizowanych przez Centrum Współpracy Młodzieży.

Jeśli na co dzień korzystasz z Internetu, nie wyobrażasz sobie życia bez komputera i telefonu komórkowego i chcesz podzielić się swoją wiedzą na ten temat z osobami starszymi weź udział w projekcie Aktywni 60+! Jeśli z kolei chcesz sprawdzić czy Gdynia jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych zostań wolontariuszem w projekcie „Gdynia dla wszystkich"!

Szczegóły dotyczące projektów, terminy zgłoszeń i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej organizatora Centrum Współpracy Młodzieży www.cwm.org.pl