1161 (761) 2014-09-12 - 2014-09-18

Włącz aktywność z Wymiennikownią

13 września 2014 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Techniologicznym GDYNIA odbędzie się konferencja „Wymiennikownia - włącz aktywność", na którą zapraszamy wszystkich młodych Gdynian.
Podczas spotkania podsumowany zostanie realizowany od kilkunastu miesięcy projekt o tej samej nazwie, będzie głosowanie na najlepsze pomysły studentów na działania na rzecz młodzieży, które zostaną następnie zrealizowane w Wymiennikowni (z nagrodami). Uczestnicy zapoznają się również z Centrum „Wymiennikownia" - powstającym na Chyloni - nowym miejscem dla gdyńskiej młodzieży. Na zakończenie spotkania, wszyscy udadzą się wspólnie na dwugodzinną wizytę w Centrum Nauki Experyment (wejściówki dla pierwszych 100 uczestników zarejestrowanych poprzez portal: www.wymiennikownia.evenea.pl)
Podczas konferencji odwiedzać będzie można także stoiska partnerów projektu „Wymiennikownia": szwajcarskich organizacji SEIF i Taboobreaker, Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zespołu Placówek Specjalistycznych, Centrum Współpracy Młodzieży oraz Fundacji Zmian Społecznych „Kreatywni" i poznać ich ofertę działań dla gdyńskiej młodzieży.
Konferencja w PPNT organizowana jest w ramach projektu „Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży" finansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz miasto Gdynia.
Konferencja została objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni oraz Ambasady Szwajcarii w Warszawie.

ikona